Zákazková výroba šperkov

zakazkova-vyroba

 

Nenašli ste Vašu predstavu o šperku v našej ponuke?  Nevadí.  Radi Vám vyrobíme čokoľvek na zákazku.

Pri zákazkovej výrobe šperkov pracujeme výhradne s certifikovanými materiálmi najvyššej kvality. Vďaka použitiu týchto materiálov a vďaka nášmu kvalitnému a originálnemu zlatníckemu spracovaniu získate jedinečný šperk, ktorý Vás bude reprezentovať a ktorého hodnota bude časom narastať. 

Váš šperk Vám môžeme vyrobiť z 14 a 18 karátového zlata ( biele, žlté, rúžové, kombinované), platiny a osadiť syntetickými  alebo drahými kameňmi z našej širokej ponuky. Do Vášho šperku môžeme osadiť aj Vami dodaný drahý kameň a použiť aj Vami dodaný materiál.

 Radi Vám zhotovíme  akékoľvek svadobné obrúčky, náušnice, prstene, retiazky, náramky, prívesky, náhrdelníky, súpravy ako aj repliky starožitných šperkov.  Zaoberáme sa aj opravami a úpravy šperkov.

 Ako funguje objednávka:

1) Prinesiete alebo nám doručíte obrázok, náčrtok alebo priamo šperk, ktorý vystihuje Vašu predstavu.

2) Pripravíme Vám cenovú ponuku a v prípade Vášho záujmu zrealizujeme objednávku.

3) Naši skúsení zlatníci ručne vyrobia Váš šperk  do 2-4 týždňov.

4) Váš šperk odnesieme na Puncový úrad Slovenskej Republiky, ktorý vykoná chemickú kontrolu zloženia drahých kovov a označí Váš šperk puncovou  značkou.

5) Zavoláme Vám a dohodneme si prevzatie Vášho šperku.

 

V prípade Vašich otázok neváhajte kontaktovať naše pobočky.  Naše práce si môžte pozrieť v sekciách zlaté šperky, svadobné obrúčky, a briantové šperky.