Svadobné obrúčky najvyššej kvality

 

"Svadobný deň je v živote človeka jedným z tých najdôležitejších. A k tomuto úžasnému dňu neoddeliteľne patria i zlaté svadobné obrúčky, ktoré sú symbolom vzájomnej lásky."

Zlatníctvo VIKTÓRIA je firma, ktorá sa zameriava na ručnú výrobu originálnych zlatých šperkov, čo im dodáva výnimočnú kvalituŠperky sú vyrábané podľa prianí zákazníkov, keďže hlavnou  prioritou je najmä najvyššia spokojnosť. Každý šperk je pre Zlatníctvo VIKTÓRIA výnimočný a venujú jeho výrobe najvyššiu pozornosť.

V širokej ponuke zlatníctva nájdete okrem svadobných obrúčok najvyššej kvality aj zlaté šperky , briliantové šperky a hodinky .

Svadobné obrúčky z bieleho zlata aktuálne vedú na trhu v oblasti svadobných obrúčok. Tieto svadobné šperky pôsobia modernejšie ako klasické obrúčky zo žltého zlata.

Najlepšou voľbou pre novomanželov je zvoliť klasiku a to svadobné obrúčky zo žltého zlata z dielne Zlatníctva VIKTÓRIA.

Ako trendy v móde, hudbe a umení postupujú vyššie a vyššie tak isto sa objavujú nové trendy v oblasti šperkov a svadobných obrúčok. Kombinované svadobné obrúčky ktoré budú vyrobené len pre Vás a Vašu životnú lásku.

Najväčším skvostom na Vašej ruke môže byť jedine lesknúca sa svadobná obrúčka z pravých briliantov.

Všetky šperky, obrúčky a hodinky nájdete na predajniach v ZOC Max Nitra a Moste pri Bratislave.
Na predajniach Zlatníctva VIKTÓRIA sú taktiež prístupné služby ako oprava šperkov, výroba šperkov , výkup zlata a výmena batérií.

 

mkgold-banner-08